Academy M.F.E
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Artistii numai au unde sa-si dezvolte calitatile, si daca iti plac toate aceste lucruri, acest forum e deschis pentru tine! Acest forum va da o sugestie: Faceti povestile intr-un mod spontan.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O seara-n padure

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Evelline Clauzs
Admin
Evelline Clauzs


Leu Numarul mesajelor : 82
Puncte : 53924
Data de inscriere : 24/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Intr-un pat din Bucuresti ><

O seara-n padure Empty
MesajSubiect: O seara-n padure   O seara-n padure Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 12:49 am

OCC:ora 00:00 .......vara {Sambata}
BIC:

Isi arunca ghiozdanul langa trunchiul unui copac,rasufland.Avea de gand sa-si petreaca seara aceea in padure,fara un motiv anume.Macar asa.trecea mult mai repede seara,in special ca-si adusese si chitara cu ea.Se aseza langa trunchiul copacului in timp ce incepuse sa se uite pe unul din carnetelele sale,in timp ce-si puse chitara-n brate.Un loc destul de linistit ar fi ajutato cu siguranta in planurile sale.Inspira adanc,incepand sa-si plimbe degetele in voie pe corzile chitarii,delicat,dar totodata cu o nevoie nebuna de relaxare.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Numarul mesajelor : 118
Puncte : 53932
Data de inscriere : 25/08/2009

O seara-n padure Empty
MesajSubiect: Re: O seara-n padure   O seara-n padure Icon_minitimeJoi Oct 01, 2009 10:11 pm

Ma plimbam prin padure, linistita. Vantul adia usor. Cerul era instelat, iar luna lumina copacii facandu-le umbrele sa para niste monstrii. Dintr-o data am zarit-o pe Evelline stand rezemata de un copac. M-am dus la ea zicandu-i:
-Buna! Da cum se face ca ai venit acum noaptea in padure? am intrebat mirata.
Sus In jos
 
O seara-n padure
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O seara petrecuta la piscina...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy M.F.E :: Inafara Academiei :: Padurea-
Mergi direct la: